zobacz przykłady naszych stron WWW (kliknij)

W dzisiejszych czasach strona WWW jest obowiązkową wizytówką firmy. Pełni ona bardzo wiele funkcji. Może jedynie przedstawiać ofertę oraz zawierać informacje dotyczące kontaktu z firmą. Strona może również pełnić funkcję handlową, dzięki której możemy sprzedawać nasze produkty.
Żeby strona spełniała swoje zadania to musi być przemyślana i dobrze zaprojektowana z nastawieniem na funkcjonalność, prostotę i elegancję. Klient oczekuje szybkiego dostępu do informacji więc strona nie może być przeładowana rożnego typu animacjami i niepotrzebnymi elementami, które opóźniają jej załadowanie.

Ile kosztuje strona?
Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Cena jest zróżnicowana w zależności od wielkości, złożoności oraz od technologii w jakiej jest wykonana. Prosimy o kontakt, po wstępnej rozmowie będziemy mogli orientacyjnie przedstawić Państwu naszą ofertę na wykonanie strony WWW.
Oferujemy Państwu proste strony internetowe, bardziej rozbudowane z panelem administracyjnym do zarządzania treścią, oraz sklepy internetowe.
U nas otrzymują Państwo w standardzie to za co inni pobierają opłaty!
- zgłoszenie strony do najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych
- instalacja statystyk odwiedzin strony
- wprowadzenie przekazanych od Państwa treści
- interaktywna mapa z zaznaczoną lokalizacją Państwa firmy
- doradztwo oraz pomoc w zamówieniu domeny internetowej
- umieszczenie serwisu na naszym serwerze

 

Valid HTML 4.01 Transitional